OFICJALNIE: Maradona zrezygnował ze stanowiska!

OFICJALNIE: Maradona zrezygnował ze stanowiska!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Club de Gimnasia y Esgrima La Plata

Diego Maradona przestał pełnić funkcję trenera Club de Gimnasia y Esgrima La Plata.

Legendarny Argentyńczyk objął funkcję pierwszego szkoleniowca blisko dwa miesiące temu. Drużyna pod jego wodzą rozegrała osiem meczów. Jej bilans to trzy zwycięstwa oraz pięć porażek.

Pomimo widocznego progresu Maradona zdecydował się zrezygnować z piastowanego stanowiska. Zdaniem lokalnych mediów ma to związek z jego powiązaniami z dotychczasowym sternikiem klubu, Gabrielem Pellegrino. Okazało się bowiem, że nie wystartuje on w nadchodzących wyborach na prezesa klubu.

59-latek swoje największe sukcesy odnosił jeszcze w roli piłkarza. Jego trenerski dorobek nie jest już tak okazały. W swoim CV ma między innymi prowadzenie reprezentacji Argentyny oraz ekipy Racing Club.

Przed powrotem do ojczyzny miał z kolei okazję prowadzić ekipę Dorados de Sinaloa. Pożegnał się z nią w czerwcu.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy