OFICJALNIE: Marcin Grabowski w Niecieczy

OFICJALNIE: Marcin Grabowski w Niecieczy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformowała o pozyskaniu Marcina Grabowskiego.

19-latek przez ostatnie półtora roku był związany z Wisłą Kraków. Tam jednak nie zdołał przebić się do pierwszego składu, dlatego zdecydował się na wypożyczenie.

W rundzie wiosennej będzie występował na zapleczu Ekstraklasy, a konkretniej w Niecieczy. Umowa zawarta między stronami negocjacji ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Ponadto znalazła się w niej opcja na wykup.

Grabowski to wychowanek Błękitnych Wronki. Stamtąd przeprowadził się do Lecha Poznań, z kolei później trafił do wspomnianego Krakowa.

Dla ekipy trzynastokrotnego mistrza Polski rozegrał łącznie 12 meczów.

Na półmetku rozgrywek pierwszej ligi Nieciecza plasuje się w ligowej tabeli na dziesiątym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy