OFICJALNIE: Marcin Grabowski w Niecieczy

OFICJALNIE: Marcin Grabowski w Niecieczy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformowała o pozyskaniu Marcina Grabowskiego.

19-latek przez ostatnie półtora roku był związany z Wisłą Kraków. Tam jednak nie zdołał przebić się do pierwszego składu, dlatego zdecydował się na wypożyczenie.

W rundzie wiosennej będzie występował na zapleczu Ekstraklasy, a konkretniej w Niecieczy. Umowa zawarta między stronami negocjacji ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Ponadto znalazła się w niej opcja na wykup.

Grabowski to wychowanek Błękitnych Wronki. Stamtąd przeprowadził się do Lecha Poznań, z kolei później trafił do wspomnianego Krakowa.

Dla ekipy trzynastokrotnego mistrza Polski rozegrał łącznie 12 meczów.

Na półmetku rozgrywek pierwszej ligi Nieciecza plasuje się w ligowej tabeli na dziesiątym miejscu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy