OFICJALNIE: Marco Fabián w Major League Soccer

OFICJALNIE: Marco Fabián  w Major League Soccer
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Philadelphia Union

Marco Fabián został piłkarzem Philadelphii Union.

29-latek tym samym opuszcza Europę, bo trzy ostatnie lata spędził w Eintrachcie Frankfurt. O ile początkowo wiodło mu się dobrze, to ostatnio nie łapał się nawet do kadry meczowej. Jego łączny bilans w Bundeslidze to osiem bramek i siedem asyst w 44 meczach.

42-krotny reprezentant Meksyku do Major League Soccer przenosi się jako Designated Player, co równa się z otrzymaniem gwiazdorskiego kontraktu. Szczegóły finansowe umowy dostaniemy dopiero, gdy MLS opublikuje oficjalną listę zarobków, natomiast już teraz wiemy, że Fabián został najlepiej zarabiającym piłkarzem w historii klubu. Według nieoficjalnych doniesień ofensywny pomocnik związał się z Union na rok z opcją przedłużenia porozumienia na kolejne sezony, a Eintracht miał odpuścić pieniądze z tego transferu, ale zostawić sobie procent od następnej transakcji.

Wcześniej Fabián występował w ojczyźnie w barwach Chivas i Cruz Azul.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy