OFICJALNIE: Marcos Alonso 2023

OFICJALNIE: Marcos Alonso 2023
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Chelsea FC

Marcos Alonso przedłużył umowę z Chelsea do 30 czerwca 2023 roku.

Alonso przeniósł się do Londynu w ostatnich godzinach letniego okna transferowego w 2016 roku z włoskiej Fiorentiny za niespełna 25 milionów funtów. Już we wrześniu zyskał miejsce w pierwszym składzie, nie oddajac go aż do dzisiaj.

W trwającym sezonie 27-letni lewy obrońca wystąpił w dziewięciu meczach, strzelając bramkę i zaliczając aż cztery asysty.

Madrytczyk jest wychowankiem Realu, jednak w jego pierwszej drużynie zagrał w tylko jednym meczu ligowym w 2010 roku. Potem odszedł do angielskiego Boltonu Wanderers. W 2013 roku przeniósł się do Fiorentiny.

Alonso dopiero w tym roku zadebiutował w reprezentacji Hiszpanii jeszcze u selekcjonera Julena Lopeteguiego. Obecnie na koncie ma trzy mecze (dwa już za kadencji Luisa Enrique).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy