OFICJALNIE: Mariusz Idzik w Górniku Polkowice

OFICJALNIE: Mariusz Idzik w Górniku Polkowice
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Górnik Polkowice

Górnik Polkowice poinformował o sprowadzeniu Mariusza Idzika.

Po spadku do drugiej ligi celem Górnika Polkowice będzie jak najszybszy powrót na zaplecze Ekstraklasy. Pomóc w nim mają nowe nabytki. Pierwszy z nich został ogłoszony w ostatnich dniach.

Ekipę z Dolnego Śląska zasilił Mariusz Idzik. Atakujący przenosi się do tej ekipy z rezerw Śląska Wrocław w ramach transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2024 roku.

W nowym zespole będzie miał za zadanie załatać lukę po odejściu doświadczonego Mateusza Piątkowskiego.

Idzik w przeszłości był uważany za napastnika z niemałym potencjałem. Jego karierę przekreśliły jednak częste kontuzje. Teraz postara się wrócić do formy na drugim szczeblu rozgrywkowym w barwach Górnika.

25-latek, który w przeszłości grał dla Ruchu Chorzów, Śląska Wrocław i Miedzi Legnica, w poprzednim sezonie rozegrał 18 meczów, a w nich strzelił jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy