OFICJALNIE: Martin Ødegaard podpisał! Stał się najlepiej zarabiającym zawodnikiem

OFICJALNIE: Martin Ødegaard podpisał! Stał się najlepiej zarabiającym zawodnikiem fot. Arsenal FC
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Arsenal FC | TheAthletic.com

Kapitan Arsenalu Martin Ødegaard przedłużył kontrakt z obecnym pracodawcą, co ogłosiły klubowe media.

Odnowiona współpraca między stronami obowiązuje do 30 czerwca 2027 roku z możliwością jej przedłużenia o kolejną kampanię.

Według Davida Ornsteina z TheAthletic.com do parafowania dokumentu doszło już 1 września po niespełna trzymiesięcznych negocjacjach. Minęły zatem równe trzy tygodnie, aż w końcu „The Gunners” wystosowali oficjalny komunikat.

Tym samym, jak pisze wspomniany dziennikarz, reprezentant Norwegii stał się najlepiej opłacanym piłkarzem w klubie, choć konkretna stawka tygodniówki nie padła.

„Øde” to jedno ze „złotych dzieci” dzisiejszej generacji pod wodzą Mikela Artety. Dyrektor sportowy Josh Kroenke wcześniej zapewnił dłuższą przyszłość w północnym Londynie innym kluczowym członkom zespołu: Williamowi Salibie, Bukayo Sace, Aaronowi Ramsdale'owi czy Gabrielowi Martinellemu.

To świetna wiadomość dla fanów Arsenalu i solidna dawka motywacji dla całej ekipy przed zbliżającym się gorącym derbowym starciem z Tottenhamem.

W środku tygodnia „Kanonierzy” zaliczyli też solidny powrót do Ligi Mistrzów, wygrywając na inaugurację z PSV Eindhoven aż 4:0.

Pomocnik przebywa w zespole od sezonu 2021/2022. Po rocznym wypożyczeniu został wykupiony z Realu Madryt za 35 milionów euro plus bonusy.

Niedługo znajdzie się także w „klubie 100”. W trykocie Arsenalu ma na koncie 92 występy. Strzelił 27 goli i zaliczył 15 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy