OFICJALNIE: Mateusz Wypych w Odrze Opole

OFICJALNIE: Mateusz Wypych w Odrze Opole
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Odra Opole

Odra Opole poinformowała o pozyskaniu Mateusza Wypycha.

21-latek przeprowadza się do Opola z Warty Poznań na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku. Umowa zawiera opcję jej przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- Odra bardzo mnie chciała. Szybko doszliśmy do porozumienia i bardzo się z tego cieszę. Jestem ambitnym zawodnikiem, który w każdym meczu chce grać na zero z tyłu i wygrywać pojedynki w obronie. Mimo że jestem młody, to posiadam już doświadczenie, czuję się mocny i pewny siebie. Chcę się rozwijać, a Odra to dobry klub ku temu. Myślę, że będziemy walczyć o jak najwyższe cele - powiedział środkowy obrońca.

Urodzony w Kaliszu Wypych trafił do Warty w 2012 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tej ekipy 30 meczów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Pięć transferów to za mało. Nicea przygotowuje szósty - HIT! Pięć transferów to za mało. Nicea przygotowuje szósty - HIT!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy