Oficjalnie: Mathieu Flamini na kolejny rok w Milanie

Oficjalnie: Mathieu Flamini na kolejny rok w Milanie fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: AC Milan

Mathieu Flamini, który reprezentuje barwy Milanu od 2008 roku, związał się z drużyną Rossonerich na kolejny sezon.

Przed swoimi przenosinami do Włoch Flamini grał w Arsenalu Londyn oraz francuskiej Marsylii. Z Milanem wygrał Serie A oraz Superpuchar Włoch, a koszulkę Rossonerich przywdziewał 100 razy (78 razy w Serie A, 17 w Lidze Mistrzów oraz 5 w Pucharze Włoch).

Kontrakt Flaminiego wygasał tego lata i wiele mówiło się o jego odejściu z Milanu. Francuz postanowił jednak pozostać we Włoszech przynajmniej na kolejny rok.

Podpisując nową umowę Flamini zgodził się również na niższe niż dotychczas zarobki. Za swój prawdopodobnie ostatni już sezon w Milanie dostanie on 1.6 miliona euro. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy