Oficjalnie: Matías Fernandez w Milanie

Oficjalnie: Matías Fernandez w Milanie fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: AC Milan

Matias Fernandez został piłkarzem Milanu.

AC Milan ogłosił, że sprowadził reprezentanta Chile. 30-latek został wypożyczony do końca obecnego. "Rossoneri" zapewnili sobie opcję wykupu.

Ofensywnego pomocnika bardzo dobrze zna trener Vincenzo Montella, który współpracował z nim w Fiorentinie. Wychowanek Colo Colo w Toskanii grał od 2012 roku.

Co ciekawe, Matias Fernandez był dziś już jedną nogą w Caglari. Milan wmieszał się jednak w negocjacje, przekonując piłkarza do przeprowadzki na San Siro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Toni Kroos zmienił zdanie. „Moja kariera zakończy się latem po Mistrzostwach Europy” OFICJALNIE: Toni Kroos zmienił zdanie. „Moja kariera zakończy się latem po Mistrzostwach Europy” Piotr Zieliński z poruszającym listem pożegnalnym do kibiców Napoli Piotr Zieliński z poruszającym listem pożegnalnym do kibiców Napoli Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy