Oficjalnie: Matuszczyk w Zagłębiu Lubin

Oficjalnie: Matuszczyk w Zagłębiu Lubin
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Eintracht Brunszwik

Eintracht Brunszwik potwierdził, że Adam Matuszczyk przenosi się do Zagłębia Lubin.

Już wcześniej pojawiły się informacje o testach medycznych byłego reprezentanta Polski w Lubinie, teraz z pomocą przyszedł komunikat Eintrachtu.

Defensywny pomocnik miał jeszcze przez rok ważną umowę z Brunszwikiem, jednak wobec faktu, że już w poprzednim sezonie brakowało dla niego miejsca w kadrze, Niemcy nie robili problemów przy przeprowadzce. W kampanii 2016/2017 2. Bundesligi Polak pojawił się na boisku na zaledwie dwie minuty. Lepiej było w debiutanckim sezonie w Eintrachcie – 29 meczów, bramka i trzy asysty.

28-latek większość kariery spędził w Kolonii, którą przed definitywnym transferem do Brunszwiku opuścił tylko na kilka miesięcy w ramach wypożyczenia do Fortuny Düsseldorf. W Polsce grał jedynie w biało-czerwonych barwach. Jego łączny bilans dla reprezentacji to 21 meczów, ale ostatni rozegrał jeszcze w czerwcu 2013 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy