OFICJALNIE: Matuszek w Miedzi Legnica

OFICJALNIE: Matuszek w Miedzi Legnica
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica pozyskała Szymona Matuszka.

Umowa 31-latka z Górnikiem Zabrze wygasła wraz z końcem minionego sezonu i strony nie zdecydowały się na kontynuowanie współpracy.

Defensywny pomocnik nie musiał jednak zbyt długo rozglądać się za nowym miejscem. Pomocną dłoń wyciągnęła do niego Miedź Legnica.

Zespół, który przegrał baraże o Ekstraklasę, podpisał z nim kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku. W nowym miejscu Matuszek postara się wrócić na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Polsce.

Urodzony w Cieszynie piłkarz występował w swojej karierze między innymi w młodzieżowych zespołach Realu Madryt, Jagiellonii, Wiśle Płock i Piaście Gliwice.

Do Zabrza trafił zimą 2016 roku. W poprzednich rozgrywkach zanotował 21 występów. Jego dorobek to dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy