OFICJALNIE: Matuszek w Miedzi Legnica

OFICJALNIE: Matuszek w Miedzi Legnica
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica pozyskała Szymona Matuszka.

Umowa 31-latka z Górnikiem Zabrze wygasła wraz z końcem minionego sezonu i strony nie zdecydowały się na kontynuowanie współpracy.

Defensywny pomocnik nie musiał jednak zbyt długo rozglądać się za nowym miejscem. Pomocną dłoń wyciągnęła do niego Miedź Legnica.

Zespół, który przegrał baraże o Ekstraklasę, podpisał z nim kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku. W nowym miejscu Matuszek postara się wrócić na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Polsce.

Urodzony w Cieszynie piłkarz występował w swojej karierze między innymi w młodzieżowych zespołach Realu Madryt, Jagiellonii, Wiśle Płock i Piaście Gliwice.

Do Zabrza trafił zimą 2016 roku. W poprzednich rozgrywkach zanotował 21 występów. Jego dorobek to dwie bramki.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy