OFICJALNIE: Mavropanos opuszcza Arsenal. Wypożyczenie do Niemiec

OFICJALNIE: Mavropanos opuszcza Arsenal. Wypożyczenie do Niemiec fot. Arsenal
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Arsenal

Sprawdziły się doniesienia niemieckich mediów i Konstantinos Mavropanos udał się na wypożyczenie z Arsenalu do 1.FC Nürnberg.

Grecki środkowy obrońca spędzi w niemieckim zespole drugą część sezonu 2019/2020. Klub z Norymbergi nie ma możliwości jego wykupu.

Wypożyczenie Mavropanosa do Niemiec ma jeden cel - powrót defensora do regularnych występów. 22-latek trafił do Londynu na początku 2018 roku z rodzimego PAS Giannina. Od tamtej pory defensor rozegrał osiem spotkań w pierwszym zespole „Kanonierów” i 17 w drużynie do lat 23.

Mavropanos ma pomóc Norymberdze utrzymać się w 2. Bundeslidze. Jeszcze nie tak dawno temu zespół z Max-Morlock-Stadion rywalizował na najwyższym niemieckim szczeblu, a obecnie zajmuje dopiero szesnaste miejsce w tabeli drugiej ligi.

To drugi transfer Norymbergi z Anglii w tym oknie. Wcześniej trafił do niej Philip Heise, którego wypożyczono z Norwich City.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy