OFICJALNIE: Mavropanos opuszcza Arsenal. Wypożyczenie do Niemiec

OFICJALNIE: Mavropanos opuszcza Arsenal. Wypożyczenie do Niemiec fot. Arsenal
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Arsenal

Sprawdziły się doniesienia niemieckich mediów i Konstantinos Mavropanos udał się na wypożyczenie z Arsenalu do 1.FC Nürnberg.

Grecki środkowy obrońca spędzi w niemieckim zespole drugą część sezonu 2019/2020. Klub z Norymbergi nie ma możliwości jego wykupu.

Wypożyczenie Mavropanosa do Niemiec ma jeden cel - powrót defensora do regularnych występów. 22-latek trafił do Londynu na początku 2018 roku z rodzimego PAS Giannina. Od tamtej pory defensor rozegrał osiem spotkań w pierwszym zespole „Kanonierów” i 17 w drużynie do lat 23.

Mavropanos ma pomóc Norymberdze utrzymać się w 2. Bundeslidze. Jeszcze nie tak dawno temu zespół z Max-Morlock-Stadion rywalizował na najwyższym niemieckim szczeblu, a obecnie zajmuje dopiero szesnaste miejsce w tabeli drugiej ligi.

To drugi transfer Norymbergi z Anglii w tym oknie. Wcześniej trafił do niej Philip Heise, którego wypożyczono z Norwich City.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy