OFICJALNIE: Maximilian Eggestein we Freiburgu

OFICJALNIE: Maximilian Eggestein we Freiburgu fot. Wikipedia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Freiburg

Maximilian Eggestein zasilił w ostatnich dniach Freiburg, do którego trafił z Werdera Brema.

Po spadku Werdera Brema z klubem pożegnali się tacy gracze jak między innymi Milot Rashica, Josh Sargent oraz Josh Sargent. Teraz do tej grupy dołączył Maximilian Eggestein.

24-latek przenosi z drugoligowca do Freiburga w ramach transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.

Jeśli chodzi o kwotę transakcji, to nieoficjalnie mówi się, że wyniosła ona pięć milionów euro.

- Po dziesięcioletnim pobycie w Werderze nie jest mi łatwo odchodzić, ale cieszę się też, że otrzymałem tak ciekawą propozycję. Myślę, że pasuję do Freiburga pod kątem moich możliwości. Chcę się tu rozwijać i tylko o tym myślę.

W nowej ekipie środkowy pomocnik będzie grał z numerem osiem na trykocie.

Urodzony w Hannoverze zawodnik rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 38 meczów. W tym czasie strzelił dwa gole i zanotował sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy