OFICJALNIE: Maximilian Eggestein we Freiburgu

OFICJALNIE: Maximilian Eggestein we Freiburgu fot. Wikipedia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Freiburg

Maximilian Eggestein zasilił w ostatnich dniach Freiburg, do którego trafił z Werdera Brema.

Po spadku Werdera Brema z klubem pożegnali się tacy gracze jak między innymi Milot Rashica, Josh Sargent oraz Josh Sargent. Teraz do tej grupy dołączył Maximilian Eggestein.

24-latek przenosi z drugoligowca do Freiburga w ramach transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.

Jeśli chodzi o kwotę transakcji, to nieoficjalnie mówi się, że wyniosła ona pięć milionów euro.

- Po dziesięcioletnim pobycie w Werderze nie jest mi łatwo odchodzić, ale cieszę się też, że otrzymałem tak ciekawą propozycję. Myślę, że pasuję do Freiburga pod kątem moich możliwości. Chcę się tu rozwijać i tylko o tym myślę.

W nowej ekipie środkowy pomocnik będzie grał z numerem osiem na trykocie.

Urodzony w Hannoverze zawodnik rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 38 meczów. W tym czasie strzelił dwa gole i zanotował sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy