Oficjalnie: McEachran w Brentford
2015-07-10 11:57:59; Aktualizacja: 10 lat temu
Josh McEachran zmienia barwy klubowe, przechodząc do Brentford.
22-latek swego czasu uważano za jednego z najbardziejperspektywicznych adeptów akademii piłkarskiej Chelsea. Pomocnik był zawodnikiem „The Blues” odkąd skończył siedemlat, jednakże nie zrobił wielkiej kariery na Stamford Bridge. W pierwszym zespoledebiutował jako 17-latek i zaliczył w nim 22 występy (ostatni w 2012 rokuprzeciwko Wolverhampton).
W czasie swojej seniorskiej kariery był wypożyczany doSwansea, Middlesbrough, Watfordu, Wigan i holenderskiego Vitesse Arnhem.
Reprezentant angielskich młodzieżówek podpisał z nowymklubem czteroletni kontrakt. Media podają, że koszt transferu zamknął się wgranicach 750 tysięcy funtów.






![Piotr Parzyszek bohaterem Finów. Gol przeciwko faworytowi z Premier League dał historyczny awans [WIDEO]](img/photos/113747/170x113/fef.jpg)







![Piotr Parzyszek bohaterem Finów. Gol przeciwko faworytowi z Premier League dał historyczny awans [WIDEO]](img/photos/113747/90x60/fef.jpg)





