OFICJALNIE: Mecz o Superpuchar Polski odwołany

OFICJALNIE: Mecz o Superpuchar Polski odwołany fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zbigniew Boniek

Niedzielny mecz o Superpuchar Polski pomiędzy Legią Warszawa a Cracovią został odwołany, o czym poinformował Zbigniew Boniek.

W niedzielny wieczór naprzeciw siebie miały stanąć jedenastki warszawskiej Legii i Cracovii w ramach meczu o Superpuchar Polski.

Tak się jednak nie stanie. W piątkowy wieczór portal Weszlo.com poinformował o przypadku zakażenia koronawirusem w szeregach stołecznego klubu. Chodziło o masażystę.

Dziś rano natomiast przeprowadzono przesiewowe testy w całej drużynie. Te dały wynik negatywny. PZPN woli jednak dmuchać na zimne, dlatego też spotkanie zostało odwołane.

Na ten moment ciężko ferować, czy mecz zostanie rozegrany w innym terminie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy