OFICJALNIE: Mecz Tottenhamu z Leicester City odwołany

OFICJALNIE: Mecz Tottenhamu z Leicester City odwołany fot. nyomanjyotisa / Shutterstock.com
Jakub Skorupka
Jakub Skorupka
Źródło: Tottenham Hotspur

Spotkanie towarzyskie, w ramach przedsezonowego tournée, pomiędzy Tottenhamem a Leicester City zostało odwołane z powodu fatalnych warunków pogodowych.

Przed nowymi rozgrywkami Premier League wiele angielskich klubów zdecydowało się na wyjazd do egzotycznych krajów w celu rozgrywania spotkań towarzyskich, rozpowszechniania swojej marki oraz zdobywania nowych sympatyków.

Tottenham zdecydował się ruszyć do Azji oraz Australii. We wtorek 18 lipca „Koguty” w australijskim mieście Perth rywalizowały z West Ham United. Mecz zakończył się zwycięstwem „Młotów” 3-2.

W niedzielę 23 lipca Tottenham miał zaplanowane spotkanie w stolicy Tajlandii, Bangkoku, ze spadkowiczem Premier League, Leicester City.

„Dzisiejszy mecz towarzyski przeciwko Leicester City został odwołany z powodu podtopionego boiska i niesprzyjających warunków pogodowych. Organizatorzy imprezy, na podstawie warunków sędziów meczu, uznali, że boisko stadionu Rajamangala National Stadium, jest niezdolne do udźwignięcia ciężarów spotkania oraz zarekomendowali przeniesienie go na inny termin” - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Tajlandia znajduje się w strefie klimatu tropikalnego, co oznacza, że w miesiącach letnich odnotowuje się wysokie temperatury, w okolicach 30 stopni Celsjusza oraz bardzo intensywne opady deszczu, które w tym wypadku pokrzyżowały plany obu drużynom.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy