OFICJALNIE: Medranda w Seattle Sounders

OFICJALNIE: Medranda w Seattle Sounders
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Seattle Sounders

Seattle Sounders poinformował o pozyskaniu Jimmy'ego Medrandy.

Ekipa prowadzona przez Briana Schmetzera szukała zawodnika, który mógłby wzmocnić rywalizację na lewej stronie obrony. Wybór padł ostatecznie na Jimmy'ego Medrandę.

26-latek przenosi się do tej drużyny Nashville na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły jego umowy indywidualnej nie zostały podane do wiadomości publicznej.

W nowej drużynie ma on rywalizować o miejsce w składzie z Nouhou Tolo i Bradem Smithem.

- Bardzo się cieszę, że dołączył on do nas. Niesamowicie na niego liczę i wierzę, iż wkrótce będzie bardzo ważną postacią w zespole. To wszechstronny gracz, co tylko dodaje mi nowych możliwości rotowania składem - powiedział szkoleniowiec, Brian Schmetzer.

Kolumbijczyk rozegrał w tym sezonie zaledwie jeden mecze.

Jego nowy pracodawca to lider swojej konferencji. Po czternastu kolejkach udało mu się zgromadzić na koncie 31 punktów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy