OFICJALNIE: Michy Batshuayi definitywnie odszedł z Chelsea

OFICJALNIE: Michy Batshuayi definitywnie odszedł z Chelsea fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Chelsea | Fenerbahçe

Chelsea FC potwierdziła zmianę pracodawcy przez Michy’ego Batshuayia. Belg wylądował w Fenerbahçe SK.

Środkowy napastnik od początku 2018 roku nie zagrzał zbyt długo miejsca na Stamford Bridge. Przez ten czas był bowiem wypożyczany, a w „The Blues” spędził tylko kampanię.

28-latek przebywał w Borussii Dortmund, Valencii, Crystal Palace oraz Beşiktaşie.

Dziś oficjalnie opuścił on Chelsea i dołączył do nowego klubu.

Fenerbahçe poinformowało o sfinalizowaniu transferu definitywnego za kwotę 3,5 miliona euro.

Michy Batshuayi podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku, a w dokumencie znalazła się opcja przedłużenia współpracy o następne 12 miesięcy. W ramach porozumienia będzie on zarabiał trzy miliony euro za sezon.

Licząc od połowy 2016 roku, kiedy to atakujący zawitał do Chelsea, udało mu się rozegrać 77 spotkań, w których zdobył 25 bramek i zanotował sześć asyst.

Szczególnie udany miał on pobyt w Dortmundzie, gdy na przestrzeni 14 występów strzelił dziewięć goli. Wtedy też zaprezentował słynną cieszynkę z maską Batmana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy