OFICJALNIE: Mišić w Dinamie Zagrzeb

OFICJALNIE: Mišić w Dinamie Zagrzeb
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Dinamo Zagrzeb

Dinamo Zagrzeb poinformowało o pozyskaniu Josipa Mišicia.

Okno transferowe w większości państw zostało zamknięte na początku drugiego tygodnia października. Inaczej sprawy miały się w przypadku Chorwacji, gdzie piłkarzy można było pozyskiwać do wczoraj.

Z tej opcji skorzystało Dinamo Zagrzeb. Mistrzowie Chorwacji poinformowali w poniedziałkowy wieczór o sprowadzeniu Josipa Mišicia.

26-latek, który nie miał szans na regularną grę w Sportingu Lizbona, przenosi się do uczestnika Ligi Europy na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku. W umowie znalazła się opcja pierwokupu po zakończeniu trwania zawartej umowy.

W nowym klubie Mišić zastąpi Amera Gojaka, który przeniósł się do Torino.

Środkowy pomocnik to wychowanek NK Osijek. Zanim trafił do Portugalii, był też związany z Rijeką oraz Spezią. Później grał jeszcze dla PAOK-u. W tym sezonie nie wystąpił w żadnym oficjalnym meczu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy