OFICJALNIE: Mišić w Dinamie Zagrzeb

OFICJALNIE: Mišić w Dinamie Zagrzeb
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Dinamo Zagrzeb

Dinamo Zagrzeb poinformowało o pozyskaniu Josipa Mišicia.

Okno transferowe w większości państw zostało zamknięte na początku drugiego tygodnia października. Inaczej sprawy miały się w przypadku Chorwacji, gdzie piłkarzy można było pozyskiwać do wczoraj.

Z tej opcji skorzystało Dinamo Zagrzeb. Mistrzowie Chorwacji poinformowali w poniedziałkowy wieczór o sprowadzeniu Josipa Mišicia.

26-latek, który nie miał szans na regularną grę w Sportingu Lizbona, przenosi się do uczestnika Ligi Europy na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku. W umowie znalazła się opcja pierwokupu po zakończeniu trwania zawartej umowy.

W nowym klubie Mišić zastąpi Amera Gojaka, który przeniósł się do Torino.

Środkowy pomocnik to wychowanek NK Osijek. Zanim trafił do Portugalii, był też związany z Rijeką oraz Spezią. Później grał jeszcze dla PAOK-u. W tym sezonie nie wystąpił w żadnym oficjalnym meczu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy