OFICJALNIE: Mitroglou w Arisie Saloniki

OFICJALNIE: Mitroglou w Arisie Saloniki fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Aris Saloniki

Aris Saloniki poinformował o pozyskaniu Konstantinosa Mitroglou.

Po tym, jak szeregi Olympique Marsylia wzmocnił Arkadiusz Milik, jasne stało się, że z klubem pożegna się Konstantinos Mitroglou. We wtorkowe popołudnie te zapowiedzi znalazły swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Jak wcześniej informowano, napastnik zdecydował się na powrót do ojczystej ligi. Jego nowym pracodawcą będzie Aris Saloniki, do którego przenosi się na zasadzie wolnego transferu.

32-latek trafił na Stade Vélodrome z Benfiki latem 2017 roku. W międzyczasie był wypożyczany do PSV Eindhoven oraz Galatasaray.

Jeśli chodzi o samą Marsylię, w barwach tej ekipy zanotował 50 spotkań. Jego dorobek to 16 bramek i jedna asysta.

Atakujący to także 65-krotny reprezentant Grecji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy