OFICJALNIE: Mohamed Daramy opuścił tymczasowo Ajax
2022-08-04 16:58:09; Aktualizacja: 3 lata temu
Ajax i FC Kopenhaga doszły do porozumienia w sprawie wypożyczenia Mohameda Daramy’ego.
Utalentowany Duńczyk do Amsterdamu przeniósł się przed rokiem i choć początkowo grywał w pierwszym zespole, już pod koniec rozgrywek częściej oglądaliśmy go w rezerwach.
Mając to na uwadze, sam zawodnik oraz jego pracodawca pomyśleli od wypożyczeniu. Tym sposobem 20-latek wrócił do FC Kopenhaga.
Nominalny lewoskrzydłowy do końca trwających w Danii zmagań będzie występował w koszulce z numerem 15. W umowie nie znalazła się opcja kupna.Popularne
Ajax za Mohameda Daramy’ego zapłacił 12 milionów euro. Wiąże z nim zatem poważne plany i niewykluczone, że już za rok wróci on do klubu z myślą o występach w podstawowym składzie.
Dotychczasowy dorobek czterokrotnego reprezentanta Danii to 16 występów, trzy gole oraz tyle samo asyst.











![Złoty But: Harry Kane bez taryfy ulgowej. Pierwszy mecz w 2026 roku od razu z bramką [TOP 15]](img/photos/103089/170x113/harry-kane.jpg)

![Brentford ubiega konkurentów. Sięga po kandydata na następcę Igora Thiago [OFICJALNIE]](img/photos/114424/170x113/kaye-furo.jpg)

![Minął rok, a Raphinha znów z dubletem. FC Barcelona sięga po Superpuchar Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114423/170x113/xyz.jpg)



![Złoty But: Harry Kane bez taryfy ulgowej. Pierwszy mecz w 2026 roku od razu z bramką [TOP 15]](img/photos/103089/90x60/harry-kane.jpg)

![Brentford ubiega konkurentów. Sięga po kandydata na następcę Igora Thiago [OFICJALNIE]](img/photos/114424/90x60/kaye-furo.jpg)

![Minął rok, a Raphinha znów z dubletem. FC Barcelona sięga po Superpuchar Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114423/90x60/xyz.jpg)





