OFICJALNIE: Mohamed Fares w Torino

OFICJALNIE: Mohamed Fares w Torino
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Torino

Torino poinformowało o zakontraktowaniu Mohameda Faresa, który dotąd był związany z Lazio.

25-latek został uznany przez Maurizio Sarriego za niepotrzebny element kadry rzymskiej ekipy i po powrocie z wypożyczenia do Genoi, został wysłany do innej ekipy. Jako angaż ogłosiły „Byki”.

Algierczyk przybył na mocy wypożyczenia ważnego do 30 czerwca. Klub z Turynu może wykupić gracza za pięć-sześć milionów euro, a to dzięki opcji transferu definitywnego.

Mohamed Fares do Lazio dołączył latem 2020 roku. Lewy obrońca bądź wahadłowy w swoim premierowym sezonie wybiegał na boiska 29 razy i zanotował asystę.

To pierwsze styczniowe wzmocnienie Torino. Przedtem klub oddał na wypożyczenie do Sampdorii Tomása Rincóna.

Drużyna prowadzona przez Ivana Juricia obecnie plasuje się na dziewiątej pozycji w tabeli Serie A.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy