OFICJALNIE: Mohamed Fares w Torino

OFICJALNIE: Mohamed Fares w Torino
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Torino

Torino poinformowało o zakontraktowaniu Mohameda Faresa, który dotąd był związany z Lazio.

25-latek został uznany przez Maurizio Sarriego za niepotrzebny element kadry rzymskiej ekipy i po powrocie z wypożyczenia do Genoi, został wysłany do innej ekipy. Jako angaż ogłosiły „Byki”.

Algierczyk przybył na mocy wypożyczenia ważnego do 30 czerwca. Klub z Turynu może wykupić gracza za pięć-sześć milionów euro, a to dzięki opcji transferu definitywnego.

Mohamed Fares do Lazio dołączył latem 2020 roku. Lewy obrońca bądź wahadłowy w swoim premierowym sezonie wybiegał na boiska 29 razy i zanotował asystę.

To pierwsze styczniowe wzmocnienie Torino. Przedtem klub oddał na wypożyczenie do Sampdorii Tomása Rincóna.

Drużyna prowadzona przez Ivana Juricia obecnie plasuje się na dziewiątej pozycji w tabeli Serie A.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy