OFICJALNIE: Nantes z transferem jokera

OFICJALNIE: Nantes z transferem jokera
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nantes

Nantes potwierdziło pozyskanie Fabiena Centonze z Metz.

Fabien Centonze przenosi się z Metz do Nantes za około cztery miliony euro. Z nowym klubem podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2027 roku. Prawy obrońca przeszedł do Nantes jako joker. Przedstawiciele Ligue 1 mają możliwość jednorazowego uzupełnienia składu poza oknem transferowym i klub z Bretanii właśnie z tego skorzystał.

Centonze do tej pory był związany z Évian, Clermont Foot, Lens i wspomnianym Metz, do którego trafił w 2019 roku. Boczny defensor zanotował w koszulce ekipy z Lotaryngii łącznie 91 występów, zaliczając sześć trafień i cztery asysty.

W sumie Centonze ma na koncie 83 mecze rozegrane w Ligue 1 i 127 w Ligue 2. W poprzednim sezonie Metz spadło na drugi francuski szczebel.

W jego drugiej części Centonze nie grał z powodu problemów zdrowotnych. Jak podaje Saber Desfarges, 26-latek obecnie również zmaga się z urazem mięśniowym, który może uniemożliwić mu występy w najbliższych tygodniach. Mimo to grające w Ligue 1 Nantes zdecydowało się go pozyskać.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy