OFICJALNIE: New England Revolution zmienia herb [FOTO]

OFICJALNIE: New England Revolution zmienia herb [FOTO]
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: New England Revolution

New England Revolution postanowiło zaprezentować nowy herb, który wejdzie w życie w 2022 roku.

New England Revolution zaprezentowało w czwartek nowy herb, który będzie obowiązywał od przyszłego sezonu Major League Soccer. Klub postanowił także wprowadzić zmiany dotyczące swojej tożsamości. Jest to wynik kilkuletniej pracy działaczy.

Ogromny udział w budowie marki odegrali kibice. To oni wyrażali swoje opinie na temat kierunku, w którym zespół powinien dążyć. Władze klubu zatrudniły pośredników zbierających informacje od poszczególnych grup sympatyków. Właśnie na tej podstawie miały być podejmowane konkretne decyzje.

Podczas prezentacji głos zabrał Brian Bilello, prezydent New England Revolution. Jest on dumny z decyzji, która oznacza postęp poczyniony przez amerykański klub.

- Jesteśmy dumni z naszej historii. Jako klub założycielski Major League Soccer, po ponad 25 latach, poczuliśmy potrzebę ewolucji tożsamości naszej marki. Był to ważny krok do kontynuowania ciągłego postępu, jakie czyni nasz klub. Ta decyzja odzwierciedla nasze ambicje. Proces rozpoczęliśmy kilka lat temu, gdy szukaliśmy głosów wśród naszych fanów i sympatyków, do tego by mogli nas oni nakierować.

Nowe logo klubu zawiera stylizowaną literę „R”. Nawiązuje ona do czasów Wojny Rewolucyjnej. Cała otoczka wzoru zawiera patriotyczne detale. Wynika to z tego, że sympatycy drużyny są bardzo zakorzenieni w historii. Każda zmiana wizerunku marki była inspirowana czasami rewolucji i bogatej przeszłości regionu, z którego wywodzi się New England Revolution.

- Jesteśmy zachwyceni rezultatem i z niecierpliwością czekamy, aż nowa tożsamość ożyje na boisku i w społeczności przez następne lata – komentuje Brian Bilello.

Podstawowym zawodnikiem i najskuteczniejszym strzelcem New England Revolution w tym sezonie jest reprezentant Polski Adam Buksa.


fot. New England Revolution

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy