Oficjalnie: Nichols w Perth Glory

Oficjalnie: Nichols w Perth Glory
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Perth Glory FC

Perth Glory FC wydało oficjalne oświadczenie o wypożyczeniu na jeden sezon Mitcha Nicholsa z Cerezo Osaka.

Klub z A-League ma także możliwość podpisania stałej umowy z 25-latkiem po zakończeniu następnej kampanii.

Ofensywny pomocnik zapoczątkował swoją karierę właśnie na Antypodach w 2008 roku w zespole Queensland Roar. Reprezentant "The Socceroos" spędził w tym klubie pięć lat świętując dwukrotnie zdobycie mistrzostwa Australii. Następnie przeniósł się do Melbourne Victory na zasadzie wolnego transferu.

W stolicy kraju przebywał tylko siedem miesięcy, po czym spróbwał swoich sił w japońskiej lidze. W Cerezo nie mógł jednak przebić się do pierwszej jedenastki. Nichols przebywał na placu gry tylko 41 minut na przestrzeni 12 spotkań J-League.

Dla Mitcha będzie to czwarty klub w dotychczasowej karierze. W lidze australijskiej jak dotąd zaliczył 137 występów strzelając 26 bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy