OFICJALNIE: Nie tylko Seri. Fulham ściąga drugiego piłkarza OGC Nice!

OFICJALNIE: Nie tylko Seri. Fulham ściąga drugiego piłkarza OGC Nice!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fulham

Fulham potwierdziło pozyskanie drugiego zawodnika występującego do tej pory w OGC Nice.

Beniaminek Premier League przechodzi do zakupowej ofensywy i poinformował w czwartek o sprowadzeniu pierwszych piłkarzy w trwającym okienku transferowym.

Najpierw klub z Craven Cottage potwierdził pozyskanie Jeana Michaëla Seriego (więcej - TUTAJ). Kilka minut później okazało się, że Iworyjczyk nie jest jedynym zawodnikiem zakontraktowanym przez Fulham z OGC Nice.

Razem z środkowym pomocnikiem do drużyny „The Cottagers” dołączył także Maxime Le Marchand. Zespół z Londynu nie ujawnił kwoty, za jaką sprowadził środkowego obrońcę mogącego także występować na boku defensywy oraz długości zawartej z nim umowy.

Nieoficjalnie mówi się jednak, że beniaminek Premier League na pozyskanie obu graczy „Les Aiglons” wydawał blisko 35 milionów euro, co by oznaczało, że 28-letni piłkarz kosztował Fulham około pięciu milionów euro.

Le Marchand reprezentował barwy OGC Nice od lipca 2015 roku. Od tego czasu rozegrał 81 spotkań dla francuskiego klubu, w których strzelił dwie bramki oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy