OFICJALNIE: Nikodem Sujecki w Resovii

OFICJALNIE: Nikodem Sujecki w Resovii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Resovia

Nikodem Sujecki będzie reprezentował barwy Resovii.

19-letni Nikodem Sujecki przeniósł się do Resovii na zasadzie transferu definitywnego. Bramkarz podpisał już kontrakt z rzeszowskim klubem.

Urodzony w Kutnie Sujecki pierwsze piłkarskie kroki stawiał w tamtejszym MKS-ie. Następnie przeniósł się do UKS-u SMS-u Łódź, skąd trafił do Pogoni Szczecin. Z „Dumą Pomorza” był związany do tej pory.

Pogoń wypożyczała golkipera do innych klubów, w tym do Olimpii Grudziądz i Skry Częstochowa. W tej drugiej spędził sezon 2021/2022. W jego trakcie rozegrał siedem meczów w I lidze. Częściej na murawie pojawiał się sezon wcześniej, gdy zanotował 32 występy i sześć czystych kont w barwach Olimpii w II lidze.

Sujecki jest byłym reprezentantem Polski U-15, który był powoływany również do kadr wyższych kategorii wiekowych.

Przed Sujeckim szeregi pierwszoligowej Resovii latem zasilili Mateusz Bondarenko, Maciej Górski, Miłosz Kalahur, Daniel Morys, Hubert Karpiński oraz Ruben Hoogenhout.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy