Oficjalnie: Nowa umowa Kagawy

Oficjalnie: Nowa umowa Kagawy fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: BVB

Borussia Dortmund poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony o przedłużeniu umowy Shinjiego Kagawy.

Niemiecki zespół przebywa aktualnie w Azji i podczas pierwszego dnia tournée ogłosił przedłużenie kontraktu z Shinjim Kagawą. Japończyk będzie występował w barwach dortmundzkiego klubu do końca czerwca 2020 roku. 

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Shinji będzie grał w naszym klubie przez trzy następne lata. Shinji bardzo identyfikuje się z zespołem, miastem i naszymi kibicami. Jako, że jest jednym z najbardziej doświadczonych piłkarzy, jest niezwykle ważny pośród tak młodego zespołu, jak nasz – powiedział dyrektor sportowy, Michael Zorc.

- BVB jest jak rodzina. Jestem dumny, że nigdy o mnie nie zapomnieli i mogę tutaj jeszcze raz występować. Klub razem ze swoimi wspaniałymi kibicami naprawdę zagościł w moim sercu. Jestem dumny, że nadal pozostanę częścią tego wspaniałego klubu z największa średnią kibiców na meczu, w jednej z najlepszych europejskich lig – powiedział Kagawa.

28-latek powrócił do Dortmundu w 2014 roku po niezbyt udanym pobycie w Manchesterze United. Japończyk w poprzednim sezonie strzelił jednego gola i zanotował sześć asyst w 21 spotkaniach Bundesligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy