OFICJALNIE: Nowe przypadki koronawirusa w Milanie | Kadra „Rossonerich” na mecz z Romą
2020-10-26 12:31:44; Aktualizacja: 5 lat temu
Milan poinformował o nowych przypadkach koronawirusa w swoich szeregach.
W niedzielny wieczór pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa otrzymali Gianluigi Donnarumma oraz Jens Petter Hauge. Pierwszy z nich rozegrał w tym sezonie osiem meczów w barwach „Rossonerich” (cztery czyste konta), a drugi - dwa (gol z Celtikiem w Lidze Europy). Koronawirusa wykryto również u trzech innych pracowników klubu.
Każdy z zakażonych czuje się dobrze i nie ma objawów. Oczywiście przechodzą oni izolację.
Jednocześnie Milan podał swoją kadrę na poniedziałkowy mecz Serie A z Romą. Rozpocznie się on o 20:45. Przypomnijmy, że mediolańczycy przewodzą obecnie ligowej tabeli.Popularne
Kadra Milanu na spotkanie z Romą:
Bramkarze:
A. Donnarumma, Jungdal, Tatarușanu.
Obrońcy:
Calabria, Conti, Dalot, Duarte, Hernandez, Kalulu, Kjaer, Romagnoli.
Pomocnicy i napastnicy:
Bennacer, Calhanoglu, Castillejo, Diaz, Kessie, Krunić, Saelemaekers, Tonali, Colombo, Ibrahimović, Leao, Maldini.













![Kacper Kozłowski zaraz może zmienić klub [POTWIERDZONE]](img/photos/108059/170x113/kacper-kozlowski.jpg)



![Finał Pucharu Narodów Afryki: Składy na Senegal - Maroko [OFICJALNIE]](img/photos/114631/90x60/senegal-maroko.jpg)

![31-letni Kamil Mazek zakończył karierę [OFICJALNIE]. 62 mecze w Ekstraklasie, 127 na jej zapleczu](img/photos/91645/90x60/kamil-mazek.jpg)



![10 bramek w 10 meczach. Była gwiazda Ekstraklasy szaleje [WIDEO]](img/photos/114629/90x60/muci.jpg)






