OFICJALNIE: Nowe stroje reprezentacji Polski - domowe i wyjazdowe. Bezpieczny powrót do klasyki [WIDEO]

OFICJALNIE: Nowe stroje reprezentacji Polski - domowe i wyjazdowe. Bezpieczny powrót do klasyki [WIDEO] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej zaprezentował nowe stroje zespołu narodowego.

Firma Nike przygotowała projekt domowego i wyjazdowego trykotu reprezentacji Polski, który miał mieć swoją premierę na czerwcowych Mistrzostwach Europy.

Wybuch pandemii koronawirusa sprawił jednak, że strój „Biało-Czerwonych” ujrzał światło dzienne dopiero teraz i dlatego drużyna prowadzona przez Jerzego Brzęczka zaprezentuje się w nowych koszulkach w trakcie nadchodzących spotkań przeciwko Holandii (4 września o godzinie 20:45) oraz Bośni i Hercegowinie (7 września o godz. 20:45) w Lidze Narodów.

Domowy trykot będzie naturalnie w kolorze białym z czerwonymi wstawkami w postaci numerów oraz loga sponsora. Na uwagę zasługuje fakt umieszczenia godła narodowego w centralnej części stroju, co naturalnie nawiązuje do niezapomnianych dla polskiej piłki lat 70-tych i 80-tych oraz pojawienie się biało-czerwonego kołnierzyka.

Z kolei koszulka wyjazdowa będzie miała odwrotne barwy do pierwszego kompletu i zostanie wzbogacona białymi dodatkami w postaci kołnierzyka, pasków na rękawie i z boku stroju oraz numerami i logiem sponsora.

Nowa kolekcja strojów jest już dostępna w sklepie online (sklep.laczynaspilka.pl) i na stronie producenta – www.nike.com. Domową koszulkę meczową można nabyć za 569,99 zł (wersja stadionowa za 379,99 zł).


Koszulka domowa i wyjazdowa reprezentacji Polski


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy