Oficjalnie: Nowe umowy Rashforda i Borthwick-Jacksona
2016-05-30 14:48:27; Aktualizacja: 9 lat temu
Manchester United poinformował o nowych umowach młodych piłkarzy.
Z klubem na dłużej związali się Marcus Rashford oraz Cameron Borthwick-Jackson.
18-letni napastnik przebojem wdarł się do składu „Czerwonych Diabłów”, a jego świetne wyniki zostały docenione nowym kontraktem, który będzie obowiązywał do 2020 roku z możliwością przedłużenia o kolejny sezon. Pojawił się na boisku łącznie w 11 meczach Premier League, w których strzelił pięć bramek.
Borthwick-Jackson podpisał umowę na dokładnie ten sam okres i także z możliwością przedłużenia. Lewy obrońca dla seniorskiej drużyny wystąpił 14 razy.
Kontrakty wiążą się też rzecz jasna z powiększonymi zarobkami obu graczy.




![Real Madryt lepszy od Atlético Madryt. El Clásico w finale Superpucharu Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/104309/170x113/real-madryt.jpg)



![Górnik Zabrze sprzedał kluczowego zawodnika [OFICJALNIE]](img/photos/114322/170x113/ousmane-sow.jpg)



![Real Madryt lepszy od Atlético Madryt. El Clásico w finale Superpucharu Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/104309/90x60/real-madryt.jpg)



![Górnik Zabrze sprzedał kluczowego zawodnika [OFICJALNIE]](img/photos/114322/90x60/ousmane-sow.jpg)



