Oficjalnie: Nowy bramkarz Zagłębia

Oficjalnie: Nowy bramkarz Zagłębia
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin nie zwalnia tempa. Jeszcze wczoraj rozstało się z bramkarzem Michałem Gliwą, a już dziś ogłosiło jego następcę. Jest nim Silvio Rodić.

Chorwat trafił do Polski na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Jego macierzystym klubem jest Slaven Belupo Koprivnica. "Miedziowi" zagwarantowali sobie ponadto prawo pierwokupu, a w umowie transakcji została zapisana kwota ewentualnego transferu definitywnego. Nie została ona jednak podana do wiadomości publicznej.

Głównym atutem 26-latka są warunki fizyczne. Rodić ma bowiem aż 199 centymetrów wzrostu. Piłkarzem Slavenu jest od 2007 roku. W swojej karierze zaliczył także występ w młodzieżowej reprezentacji kraju, a konkretnie w kadrze do lat 21. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Adrián Guľa po bolesnej porażce z Lechem Poznań Wisła Kraków: Adrián Guľa po bolesnej porażce z Lechem Poznań Raheem Sterling na wylocie z Manchesteru City?! Możliwy hitowy zimowy transfer Raheem Sterling na wylocie z Manchesteru City?! Możliwy hitowy zimowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy