Oficjalnie: Nowy klub Juanmiego Callejóna

Oficjalnie: Nowy klub Juanmiego Callejóna
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Al-Ettifaq

Juanmi Callejón, brat bliźniak José, został nowym zawodnikiem Al-Ettifaq.

29-letni ofensywny pomocnik przyznał, że chciał pozostać w Club Bolívar, jednak oferta z Arabii Saudyjskiej okazała się „nie do odrzucenia”. Hiszpan w Boliwii spędził aż cztery lata, podczas których dwukrotnie wygrywał rozgrywki krajowe.

Kariera Juanmiego jest oczywiście nieporównywalna do jego brata. Obaj rozpoczynali w Realu Madryt, obaj też odeszli w 2008 roku, nie przebijając się do pierwszego zespołu. O ile jednak José pokazał się z niezłej strony w barwach Espanyolu, to Juanmi zupełnie zaginął na Majorce. Tym samym bardziej znany  Callejón w 2011 roku wrócił do Realu, a dwa lata później odszedł do Napoli, w którym wskoczył na swój najwyższy poziom, a ten obecnie mniej popularny – po kilku mniejszych hiszpańskich klubach Segundy i greckim Leviadiakosie zdecydował się na daleką przeprowadzkę do Boliwii, gdzie praktycznie z miejsca został gwiazdą.

Callejón podpisał z  Al-Ettifaq umowę do 30 czerwca 2018 roku.

Za pomysłem na transfer stoi Juan Carlos Garrido, trener saudyjskiego klubu od 2016 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy