OFICJALNIE: Nowy klub Kalu Uche

OFICJALNIE: Nowy klub Kalu Uche
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Delhi Dynamos

Kalu Uche będzie występował w najbliższym czasie w Indiach.

Znany z polskich boisk zawodnik związał się umową z Delhi Dynamos. Razem z nowym zespołem przez kilka najbliższych miesięcy będzie rywalizował on w Indian Super League.


Dla pozostającego w ostatnim czasie bez klubu Uche będzie to druga przygoda w ISL. Dwa lata temu Nigeryjczyk reprezentował barwy innej drużyny z Indii, Pune City. W sumie rozegrał dla niego 11 spotkań, w których strzelił cztery gole. Jego zespół zakończył ówczesny sezon zasadniczy ISL na szóstym miejscu w tabeli.


Ostatnim klubem Uche była Almería, do której 35-krotny reprezentant swojego kraju wracał już parokrotnie. Jeśli chodzi o poprzedni sezon, 34-latek zanotował w jego trakcie 13 spotkań w drugiej lidze hiszpańskiej, zdobywając w nich dwie bramki.


Polskim kibicom Uche już zawsze będzie kojarzył się oczywiście głównie z występami w Wiśle Kraków. Przebojowy zawodnik, który uznawany jest za jednego z najlepszych obcokrajowców w historii Ekstraklasy, sięgnął z „Białą Gwiazdą” m.in. po trzy mistrzostwa Polski. To właśnie z Krakowa Nigeryjczyk trafił w 2005 roku po raz pierwszy do Almeríí.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany Milik powiedział „tak” Juventusowi Milik powiedział „tak” Juventusowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy