OFICJALNIE: Nowy klub Kalu Uche

OFICJALNIE: Nowy klub Kalu Uche
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Delhi Dynamos

Kalu Uche będzie występował w najbliższym czasie w Indiach.

Znany z polskich boisk zawodnik związał się umową z Delhi Dynamos. Razem z nowym zespołem przez kilka najbliższych miesięcy będzie rywalizował on w Indian Super League.


Dla pozostającego w ostatnim czasie bez klubu Uche będzie to druga przygoda w ISL. Dwa lata temu Nigeryjczyk reprezentował barwy innej drużyny z Indii, Pune City. W sumie rozegrał dla niego 11 spotkań, w których strzelił cztery gole. Jego zespół zakończył ówczesny sezon zasadniczy ISL na szóstym miejscu w tabeli.


Ostatnim klubem Uche była Almería, do której 35-krotny reprezentant swojego kraju wracał już parokrotnie. Jeśli chodzi o poprzedni sezon, 34-latek zanotował w jego trakcie 13 spotkań w drugiej lidze hiszpańskiej, zdobywając w nich dwie bramki.


Polskim kibicom Uche już zawsze będzie kojarzył się oczywiście głównie z występami w Wiśle Kraków. Przebojowy zawodnik, który uznawany jest za jednego z najlepszych obcokrajowców w historii Ekstraklasy, sięgnął z „Białą Gwiazdą” m.in. po trzy mistrzostwa Polski. To właśnie z Krakowa Nigeryjczyk trafił w 2005 roku po raz pierwszy do Almeríí.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy