Oficjalnie: Nowy klub Pato!
2016-07-26 22:02:34; Aktualizacja: 9 lat temu
Alexandre Pato zagra w Villarrealu.
Corinthians, właściciel karty zawodniczej Brazylijczyka, poinformowało, że doszło do porozumienia w sprawie kwoty transferu, która nie została co prawda ujawniona, jednak wyniosła prawdopodobnie około trzech milionów euro.
Pato ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu do Chelsea, jednak tam ze względu na liczne kontuzje rozegrał zaledwie dwa mecze w pierwszym zespole. Teraz były zawodnik między innymi Milanu spróbuje swoich sił w lidze hiszpańskiej.


![Czwarty test dla Michaela Carricka. Składy na mecz Manchester United - Tottenham [OFICJALNIE]](img/photos/84892/170x113/manchester-united-tottenham.jpg)







![Rozchwytywany gwiazdor Juventusu podpisał [OFICJALNIE]](img/photos/115498/90x60/kenan-yildiz.jpg)
![Robert Lewandowski po raz trzynasty. FC Barcelona pozostaje na fotelu lidera [WIDEO]](img/photos/114223/90x60/robert-lewandowski.jpg)

![235 występów w Premier League. Alex Oxlade-Chamberlain ma nowy klub [OFICJALNIE]](img/photos/115496/90x60/alex-oxlade-chamberlain.jpg)


![Pierwszy punkt Marka Papszuna w Legii Warszawa. Niespodziewany bohater [WIDEO]](img/photos/115495/90x60/aurelien-nguiamba-kacper-urbanski-serafin-szota.jpg)



![Pierwszy punkt Marka Papszuna w Legii Warszawa. Niespodziewany bohater [WIDEO]](img/photos/115495/170x113/aurelien-nguiamba-kacper-urbanski-serafin-szota.jpg)



