Oficjalnie: Nowy obrońca OGC Nice

Oficjalnie: Nowy obrońca OGC Nice
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: OGC Nice

Dalbert Henrique Chagas Estevão zasilił szeregi OGC Nice.

Brazylijski defensor trafił do francuskiego zespołu na zasadzie transferu definitywnego i po przejściu testów medycznych podpisał z nowym pracodawcą długoterminową umowę. Według nieoficjalnych informacji, Vitória SC na sprzedaży swojego zawodnika zarobiła dwa miliony euro.

22-letni obrońca występował w ekipie z Guimarães od początku minionego sezonu. Od tego czasu rozegrał 27 spotkań dla portugalskiej drużyny, w których zanotował jedną asystę.

Warto również dodać, że Dalbert w przeszłości zaliczył pobyt w takich klubach jak Fluminense oraz Flamengo.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy