OFICJALNIE: Ntep w Guingamp

OFICJALNIE: Ntep w Guingamp
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: En Avant Guingamp

En Avant Guingamp poinformowało o pozyskaniu Paula-Georgesa Ntepa.

Kameruńczyk od rana przechodził testy medyczne. Te wypadły pomyślnie, dlatego działacze Guingamp postanowili, by pozyskać go na stałe.

Do drużyny występującej na zapleczu Ligue 1 przenosi się na zasadzie wolnego transferu, ponieważ od lutego pozostawał bez pracy. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Ponadto znalazła się w nim opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Dla skrzydłowego jest to powrót do ligi francuskiej, z której wypłynął na szerokie wody. Po bardzo udanym okresie w barwach Rennes został pozyskany przez Wolfsburg.

W Niemczech jednak kompletnie sobie nie poradził. Duży wpływ na to miały kontuzje, które raz po raz trapiły zawodnika. Rundę jesienną minionego sezonu spędził natomiast w Turcji na wypożyczeniu w Kayserisporze. Teraz ma nadzieję, że w nowym miejscu uda mu się odbudować formę z dawnych lat.

Guingamp to ósma siła zaplecza ligi francuskiej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy