OFICJALNIE: Ofensywa transferowa Odry Opole. Trzy wzmocnienia!

OFICJALNIE: Ofensywa transferowa Odry Opole. Trzy wzmocnienia!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Odra Opole

Odra Opole potwierdziła, że jej barwy zasilili Michal Klec, Oskar Paprzycki i Mikołaj Łabojko.

Niebiesko-czerwoni mają za sobą przegrane baraże o awans do Ekstraklasy, ale już sam udział w nich utwierdził działaczy w przekonaniu, że projekt zmierza we właściwym kierunku. W myśl za tym idą wzmocnienia.

Do piątej siły I ligi jako pierwszy dołączył Michal Klec. 26-latek dotąd był związany z Garbarnią Kraków.

Ofensywny pomocnik przybył na mocy transferu definitywnego i podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia współpracy o następne 12 miesięcy.

Słowak w poprzedniej kampanii zanotował 32 występy, 11 trafień oraz sześć asyst.

W następnej kolejności potwierdzone zostało przybycie Oskara Paprzyckiego, który dołącza w ramach wolnego transferu po wygaśnięciu umowy z GKS-em Tychy.

Defensywny pomocnik otrzymał kontrakt o 12 miesięcy krótszy, ale do dokumentacji także wpisano opcję pozostania na następny sezon.

Jeśli chodzi o poprzednie rozgrywki, 23-latek w 19 spotkaniach zdobył bramek oraz zanotował asystę.

Najnowszym nabytkiem Odry Opole jest Mikołaj Łabojko, który w kampanii 2021/2022 przebywał na wypożyczeniu w Wigrach Suwałki. Tam grał regularnie i wybiegał na boiska 31 razy, zaznaczając swoją obecność pięcioma golami oraz taką samą liczbą asyst.

21-letni piłkarz środka pola formalnie został sprowadzony z Arki Gdynia. Ponownie doszło do wypożyczenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy