OFICJALNIE: Ofensywa transferowa Odry Opole. Trzy wzmocnienia!

OFICJALNIE: Ofensywa transferowa Odry Opole. Trzy wzmocnienia!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Odra Opole

Odra Opole potwierdziła, że jej barwy zasilili Michal Klec, Oskar Paprzycki i Mikołaj Łabojko.

Niebiesko-czerwoni mają za sobą przegrane baraże o awans do Ekstraklasy, ale już sam udział w nich utwierdził działaczy w przekonaniu, że projekt zmierza we właściwym kierunku. W myśl za tym idą wzmocnienia.

Do piątej siły I ligi jako pierwszy dołączył Michal Klec. 26-latek dotąd był związany z Garbarnią Kraków.

Ofensywny pomocnik przybył na mocy transferu definitywnego i podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia współpracy o następne 12 miesięcy.

Słowak w poprzedniej kampanii zanotował 32 występy, 11 trafień oraz sześć asyst.

W następnej kolejności potwierdzone zostało przybycie Oskara Paprzyckiego, który dołącza w ramach wolnego transferu po wygaśnięciu umowy z GKS-em Tychy.

Defensywny pomocnik otrzymał kontrakt o 12 miesięcy krótszy, ale do dokumentacji także wpisano opcję pozostania na następny sezon.

Jeśli chodzi o poprzednie rozgrywki, 23-latek w 19 spotkaniach zdobył bramek oraz zanotował asystę.

Najnowszym nabytkiem Odry Opole jest Mikołaj Łabojko, który w kampanii 2021/2022 przebywał na wypożyczeniu w Wigrach Suwałki. Tam grał regularnie i wybiegał na boiska 31 razy, zaznaczając swoją obecność pięcioma golami oraz taką samą liczbą asyst.

21-letni piłkarz środka pola formalnie został sprowadzony z Arki Gdynia. Ponownie doszło do wypożyczenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam reaguje na słaby początek sezonu. Dyrektor zwolniony po czterech miesiącach [OFICJALNIE] Ajax Amsterdam reaguje na słaby początek sezonu. Dyrektor zwolniony po czterech miesiącach [OFICJALNIE] Kylian Mbappé kończy udział w klasyku z kontuzją. Ryzyko się nie opłaciło Kylian Mbappé kończy udział w klasyku z kontuzją. Ryzyko się nie opłaciło Następna kontrowersja w Ekstraklasie. Prawie złamał nogę rywalowi i obejrzał tylko żółtą kartkę [WIDEO] Następna kontrowersja w Ekstraklasie. Prawie złamał nogę rywalowi i obejrzał tylko żółtą kartkę [WIDEO] Kibice Legii Warszawa się zastanawiają. „Czy ta dwójka ma jakieś haki na Kostę Runjaicia?” Kibice Legii Warszawa się zastanawiają. „Czy ta dwójka ma jakieś haki na Kostę Runjaicia?” Kibice Górnika Zabrze z ważną wiadomością w trakcie meczu z Legią Warszawa [FOTO] Kibice Górnika Zabrze z ważną wiadomością w trakcie meczu z Legią Warszawa [FOTO] Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy