OFICJALNIE: Olić nie jest już trenerem CSKA Moskwa. Poznaliśmy nazwisko następcy

OFICJALNIE: Olić nie jest już trenerem CSKA Moskwa. Poznaliśmy nazwisko następcy
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: CSKA Moskwa

Ivica Olić nie będzie już dłużej szkoleniowcem CSKA Moskwa - poinformował rosyjski klub.

„W dniu dzisiejszym PFK CSKA i główny trener Ivica Olić podjęli decyzję o zakończeniu współpracy. Jesteśmy wdzięczni Ivicy za jego pracę i życzymy mu sukcesów w dalszej karierze!“ - czytamy w oficjalnym komunikacie „Koni“.

Następcą Chorwata został Aleksiej Bieriezucki. Dotychczas były reprezentant Rosji pełnił w klubie obowiązki asystenta głównego szkoleniowca.

- Chcę skorzystać z okazji, aby ogłosić zakończenie współpracy z PFC CSKA. Dzisiaj przyjechałem do Moskwy i miałem spotkanie z zarządem klubu. Po naszej rozmowie klub postanowił zakończyć współpracę, a głównym powodem była inna wizja pracy i przyszłości pierwszego zespołu - oświadczył Olić.

- Żałuję, że to się tak potoczyło, bo przygotowywałem się i czekałem na nowy sezon z wielkim entuzjazmem. Korzystam z okazji, aby podziękować klubowi i kibicom za wspaniałe doświadczenie i przyjemne dwa miesiące spędzone w klubie. Życzę wszystkim w PFK CSKA i wszystkim fanom zdrowia, szczęścia i sukcesów w przyszłości - skwitował.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy