OFICJALNIE: Olympiakos reaguje na kontuzję Tomáša Vaclíka. Transfer bramkarza

OFICJALNIE: Olympiakos reaguje na kontuzję Tomáša Vaclíka. Transfer bramkarza
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Olympiakos

Olympiakos poinformował o zakontraktowaniu nowego bramkarza, Alexandrosa Paschalakisa.

Ekipa z Pireusu wzmocnienie pozycji golkipera rozważała od dłuższego czasu, co było związane z brakiem wartościowego zmiennika dla Tomáša Vaclíka.

Gdy Czech doznał urazu, który wymaga interwencji lekarza, sprawa nabrała rumieńców.

Nim jednak transfer doszedł do skutku, Míchel osobiście musiał przekonać się o gotowości do gry Alexandrosa Paschalakisa. Nowy trener „Legendy” pociągnął za sznurki i porozmawiał z kim trzeba.

Dziś wspomniany Grek podpisał oficjalnie kontrakt. Według lokalnych mediów porozumienie obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku i gwarantuje zawodnikowi wynagrodzenie w wysokości 300 tysięcy euro za sezon.

Zważywszy na poważną kontuzję Vaclíka, Paschalakis zostanie zgłoszony do Ligi Europy.

Startuje on z pozycji zmiennika 19-letniego Konstantinosa Tzolakisa. Szykowany jest jednak na pierwszego bramkarza.

33-letni Grek w poprzedniej kampanii bronił dostępu do bramki PAOK-u. Łącznie zgromadził 55 występów i zachował 20 czystych kont. Od lipca pozostawał bez klubu.

Niewykluczone, że to nieostatnie wzmocnienie Olympiakosu. Jego barwy wciąż zasilić mogą Nikola Maksimović, Pajtim Kasami oraz Omar Elabdellaoui.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy