OFICJALNIE: Ousmane Dembélé wypada z gry na 10 tygodni

OFICJALNIE: Ousmane Dembélé wypada z gry na 10 tygodni
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Barcelona

Barcelona przekazała najnowsze wieści w sprawie stanu zdrowia Ousmane’a Dembélé.

„Przeprowadzone badania wykazały uszkodzenie mięśnia dwugłowego prawego uda. Szacuje się, że będzie on pauzował przez około 10 tygodni” - czytamy w komunikacie opublikowanym dzisiaj przez Barcelonę.

Francuski skrzydłowy będzie więc poza grą dłużej niż podawały wcześniej media, które sugerowały, że 22-latek może wrócić do pełni sił zaraz na początku roku. Z informacji przekazanych przez „Dumę Katalonii” wynika, iż najwcześniej zobaczymy go znowu na murawie w lutym.

Wszystko wskazuje na to, że Ernesto Valverde nie będzie mógł skorzystać z usług atakującego przynajmniej w 10 najbliższych meczach swojego zespołu.

Dembélé regularnie boryka się z problemami zdrowotnymi. W tym sezonie to już jego trzecia przerwa spowodowana kontuzją. Na murawie pojawiał się dziewięć razy, notując jedną asystę.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy