OFICJALNIE: Ousmane Dembélé wypada z gry na 10 tygodni

OFICJALNIE: Ousmane Dembélé wypada z gry na 10 tygodni
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Barcelona

Barcelona przekazała najnowsze wieści w sprawie stanu zdrowia Ousmane’a Dembélé.

„Przeprowadzone badania wykazały uszkodzenie mięśnia dwugłowego prawego uda. Szacuje się, że będzie on pauzował przez około 10 tygodni” - czytamy w komunikacie opublikowanym dzisiaj przez Barcelonę.

Francuski skrzydłowy będzie więc poza grą dłużej niż podawały wcześniej media, które sugerowały, że 22-latek może wrócić do pełni sił zaraz na początku roku. Z informacji przekazanych przez „Dumę Katalonii” wynika, iż najwcześniej zobaczymy go znowu na murawie w lutym.

Wszystko wskazuje na to, że Ernesto Valverde nie będzie mógł skorzystać z usług atakującego przynajmniej w 10 najbliższych meczach swojego zespołu.

Dembélé regularnie boryka się z problemami zdrowotnymi. W tym sezonie to już jego trzecia przerwa spowodowana kontuzją. Na murawie pojawiał się dziewięć razy, notując jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Maciej Mas zostaje na stałe w Cagliari Maciej Mas zostaje na stałe w Cagliari Legia Warszawa: Dmytro Riznyk łączony z liderem Ekstraklasy Legia Warszawa: Dmytro Riznyk łączony z liderem Ekstraklasy Liga Europy: Ćwierćfinały i półfinały rozlosowane Liga Europy: Ćwierćfinały i półfinały rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy