OFICJALNIE: Pablo Machin w Arabii Saudyjskiej

OFICJALNIE: Pablo Machin w Arabii Saudyjskiej fot. Espanyol
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Al-Ain

Nowym trenerem Al-Ain został zaprezentowany Pablo Machín.

Od października 2020 roku za wyniki Al-Ain odpowiadał Niemiec, Thomas Stratos. Klubowe władze doszły jednak do wniosku, że formuła się wyczerpała, dlatego też dokonano zmian.

W ostatnich godzinach poinformowano opinię publiczną, że jego następcą zostanie Hiszpan, Pablo Machín. W tym przypadku szczegóły kontraktu nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Nowa drużyna 45-latka to po 15. kolejkach Saudi Professional League ostatnia siła w tabeli. Do tej pory udało jej się zgromadzić na swoim koncie raptem dziesięć punktów.

Nominacja hiszpańskiego szkoleniowca to spore zaskoczenie. Tym bardziej że stosunkowo niedawno, bo w drugim tygodniu stycznia został on zwolniony z Deportivo Alavés.

Nie musiał jednak długo czekać na nowe oferty. Praca w Arabii Saudyjskiej to dla niego drugie zagraniczne wyzwanie w dotychczasowej karierze szkoleniowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy