Oficjalnie: Palanca odchodzi z Korony
2017-06-28 15:03:11; Aktualizacja: 8 lat temu
Miguel Palanca Fernández zakończył swoją przygodę z Koroną Kielce.
Hiszpański skrzydłowy rozwiązał za porozumieniem stron swój kontrakt z ekipą z województwa świętokrzyskiego.
29-letni piłkarz przed rozpoczęciem przygotowań do startu nadchodzącego sezonu znalazł się na liście transferowej klubu z Kielc. Mimo to Palanca zamierzał walczyć o pozostanie w drużynie, ale niestety już na pierwszym zgrupowaniu popadł w konflikt Gino Lettierim, kiedy to zszedł na obiad w klapkach. Nowy szkoleniowiec zabronił zawodnikowi spożycia posiłku w takim obuwiu, co doprowadziło do ostrej wymiany zdań pomiędzy oboma panami, która zakończyła się natychmiastową rezygnacją z usług byłego gracza między innymi Realu Madryt.
Hiszpan bronił barw Korony od początku minionych rozgrywek i zdążył rozegrać 33 spotkania dla „Żółto-Czerwonych”, w których strzelił sześć bramek oraz zanotował trzy asysty.






![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/170x113/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/170x113/xyz.jpg)





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/90x60/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/90x60/xyz.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na GKS Katowice – Piast Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/104977/170x113/gks-katowice-piast-gliwice.jpg)




