OFICJALNIE: Palmer-Brown i Agyepong żegnają się z Manchesterem City

OFICJALNIE: Palmer-Brown i Agyepong żegnają się z Manchesterem City
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Austria Wiedeń| Waasland-Beveren

Manchester City poinformował o odesłaniu na wypożyczenie Erika Palmera-Browna oraz Thomasa Agyeponga.

Władze ekipy występującej na Etihad Stadium zdecydowały się na wypożyczenie dwóch piłkarzy, którzy nie mają szans na grę w pierwszym zespole. Nowe miejsca znaleźli sobie Erik Palmer-Brown oraz Thomas Agyepong.

Pierwszy z graczy występował w poprzednim sezonie w Bredzie. Tam rozegrał łącznie 18 meczów i strzelił jednego gola. Holendrzy nie zdecydowali się go wypożyczyć, dlatego kolejny sezon spędzi w Austrii Wiedeń.

Stołeczny zespół pozyskał środkowego obrońcę na zasadzie transferu czasowego do 30 czerwca 2020 roku. W umowie znalazła się możliwość wykupienia tego zawodnika po wspomnianym okresie.

Drugi z piłkarzy wzmocnił Waasland-Beveren. Skrzydłowy podobnie, jak defensor będzie występował w Belgii na wypożyczeniu do 30 czerwca 2020 roku.

W poprzednim sezonie bronił on barw Hibernian. Tam jednak kompletnie sobie nie poradził, dlatego teraz spróbuje swoich sił w innym miejscu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy