OFICJALNIE: Paolo Ghiglione w Cremonese

OFICJALNIE: Paolo Ghiglione w Cremonese
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: US Cremonese

US Cremonese poinformowało w ostatnich dniach o sprowadzeniu Paolo Ghiglioniego.

Spadek Genoi powoduje, że wielu zawodników tej ekipy zmienia barwy, a w tej grupie znaleźli się między innymi Andrea Cambiaso, Domenico Criscito oraz Johan Vásquez. Są wśród nich tacy, którzy pomimo spadku zasłużyli sobie na pozostanie w Serie A.

W tej grupie znalazł się między innymi Paolo Ghiglione, po którego zgłosiło się Cremonese.

25-latek najpierw przeszedł testy medyczne, które nie wykazały nic niepokojącego. Po nich mógł zatem złożyć podpis pod kontraktem, na którego mocy będzie reprezentował barwy beniaminka do 30 czerwca 2025 roku.

Szczegóły samej transakcji nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Skrzydłowy w przeszłości był związany między innymi z akademią AC Milanu, a do Genoi trafił w 2012 roku. W międzyczasie wypożyczano go do SPAL oraz Pro Vercelli i Frosinone Calcio. Teraz przed nim nowe wyzwanie.

W poprzednim sezonie Ghiglione rozegrał łącznie dla spadkowicza 15 meczów (liga włoska oraz krajowy puchar) i w tym czasie zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy