OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice

OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice fot. Piast Gliwice
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Piast Gliwice

Patryk Lipski zasilił szeregi Piasta Gliwice.

Ofensywny pomocnik dołączył do zespołu z województwa śląskiego na zasadzie transferu definitywnego z Lechii Gdańsk i po zaliczeniu obligatoryjnych testów medycznych związał się z nowym pracodawcą kontraktem obowiązującym do 31 grudnia 2022 roku.

- Jestem szczęśliwy, że trafiłem do Piasta. Klub pokazał, że zależy mu na tym, żeby mnie pozyskać. To jest najważniejsze, żeby być w miejscu, gdzie będzie się potrzebnym. Nie mogę się doczekać aż dołączę do drużyny, zacznę treningi, a później grę w meczach - powiedział 26-latek.

- Dużo dla mnie znaczy fakt, że znam trenera Waldemara Fornalika, jakie ma metody pracy i oczekiwania. Za czasów naszej współpracy grałem najlepiej i wiem, że te treningi pozwolą mi pokazać swoje umiejętności. Osoba szkoleniowca była również bardzo ważna w kontekście wyboru klubu - dodał były młodzieżowy reprezentant Polski.

Patryk Lipski reprezentował barwy Lechii Gdańsk od sierpnia 2017 roku. Od tego czasu były gracz Ruchu Chorzów rozegrał 69 spotkań dla „Biało-Zielonych”, w których zdobył dziewięć bramek oraz zanotował osiem asyst i pomógł drużynie sięgnąć po Puchar (2018/2019) i Superpuchar Polski (2019).

Ofensywny pomocnik jest czwartym letnim wzmocnieniem Piasta. Przed nim umowy z gliwickim zespołem podpisali Karol Szymański, Javier Ajenjo Hyjek i Michał Żyro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy