OFICJALNIE: Pāvels Šteinbors w Jagiellonii Białystok

OFICJALNIE: Pāvels Šteinbors w Jagiellonii Białystok fot. Jagiellonia Białystok
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Pāvels Šteinbors trafił do Jagiellonii Białystok.

34-letni łotewski bramkarz podpisał z Jagiellonią kontrakt ważny do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia.

Przez ostatnie cztery sezony Šteinbors był związany z Arką Gdynia, która spadła z Ekstraklasy. W jej barwach rozegrał łącznie 129 meczów, notując 32 czyste konta. W zeszłym roku doświadczony Łotysz został wybrany najlepszym golkiperem w historii klubu z Trójmiasta.

Wcześniej Šteinbors występował również w Górniku Zabrze. Łącznie ma na koncie 170 spotkań w Ekstraklasie. Teraz powiększy ten dorobek w barwach „Jagi”.

- Jak do tego doszło? Spoglądając w przeszłość, powinienem trafić tutaj już cztery lata temu, ale obrałem inną piłkarską drogę i związałem się z Arką. Można powiedzieć, że to, co miało się stać w końcu się dzieje. Niezmiernie cieszę się, że tutaj jestem i będę reprezentował żółto-czerwone barwy - powiedział Łotysz po parafowaniu umowy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE] Wisła Kraków podjęła rozmowy z nowym kandydatem na trenera. Jako piłkarz rozegrał ponad 400 meczów w topowej lidze Wisła Kraków podjęła rozmowy z nowym kandydatem na trenera. Jako piłkarz rozegrał ponad 400 meczów w topowej lidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy