OFICJALNIE: Pāvels Šteinbors w Jagiellonii Białystok

OFICJALNIE: Pāvels Šteinbors w Jagiellonii Białystok fot. Jagiellonia Białystok
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Pāvels Šteinbors trafił do Jagiellonii Białystok.

34-letni łotewski bramkarz podpisał z Jagiellonią kontrakt ważny do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia.

Przez ostatnie cztery sezony Šteinbors był związany z Arką Gdynia, która spadła z Ekstraklasy. W jej barwach rozegrał łącznie 129 meczów, notując 32 czyste konta. W zeszłym roku doświadczony Łotysz został wybrany najlepszym golkiperem w historii klubu z Trójmiasta.

Wcześniej Šteinbors występował również w Górniku Zabrze. Łącznie ma na koncie 170 spotkań w Ekstraklasie. Teraz powiększy ten dorobek w barwach „Jagi”.

- Jak do tego doszło? Spoglądając w przeszłość, powinienem trafić tutaj już cztery lata temu, ale obrałem inną piłkarską drogę i związałem się z Arką. Można powiedzieć, że to, co miało się stać w końcu się dzieje. Niezmiernie cieszę się, że tutaj jestem i będę reprezentował żółto-czerwone barwy - powiedział Łotysz po parafowaniu umowy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy