OFICJALNIE: Pāvels Šteinbors w Jagiellonii Białystok

OFICJALNIE: Pāvels Šteinbors w Jagiellonii Białystok fot. Jagiellonia Białystok
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Pāvels Šteinbors trafił do Jagiellonii Białystok.

34-letni łotewski bramkarz podpisał z Jagiellonią kontrakt ważny do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia.

Przez ostatnie cztery sezony Šteinbors był związany z Arką Gdynia, która spadła z Ekstraklasy. W jej barwach rozegrał łącznie 129 meczów, notując 32 czyste konta. W zeszłym roku doświadczony Łotysz został wybrany najlepszym golkiperem w historii klubu z Trójmiasta.

Wcześniej Šteinbors występował również w Górniku Zabrze. Łącznie ma na koncie 170 spotkań w Ekstraklasie. Teraz powiększy ten dorobek w barwach „Jagi”.

- Jak do tego doszło? Spoglądając w przeszłość, powinienem trafić tutaj już cztery lata temu, ale obrałem inną piłkarską drogę i związałem się z Arką. Można powiedzieć, że to, co miało się stać w końcu się dzieje. Niezmiernie cieszę się, że tutaj jestem i będę reprezentował żółto-czerwone barwy - powiedział Łotysz po parafowaniu umowy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy