OFICJALNIE: Paweł Brożek nie ma dość. Zostaje w Wiśle Kraków!

OFICJALNIE: Paweł Brożek nie ma dość. Zostaje w Wiśle Kraków! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Wisła Kraków

Paweł Brożek podpisał nową umowę z Wisłą Kraków.

Doświadczony napastnik osiągnął pełne porozumienie z przedstawicielami „Białej Gwiazdy” i związał się z krakowskim klubem nową roczną umową.

Były reprezentant Polski rozstał się z drużyną z województwa małopolskiego po zakończeniu sezonu 2017/2018, ale z uwagi na brak satysfakcjonujących ofert postanowił skorzystać z możliwości rozpoczęcia treningów z Wisłą. 36-latek wyglądał bardzo dobrze na zajęciach prowadzonych przez Macieja Stolarczyka i ten nakłonił władze zespołu do ponownego zawarcia kontraktu z Pawłem Brożkiem.

Żywa legenda „Białej Gwiazdy” nie zastanawiała się zbyt długo nad otrzymaną propozycją i złożyła podpis pod umowę, która pozwoliła jej dołożyć do swojego dorobku kolejne piętnaście rozegranych meczów w barwach krakowskiego klubu oraz dwa zdobyte gole i dwie zanotowane asysty.

W sumie 36-letni zawodnik ma ich na swoim koncie 413 występów w koszulce Wisły, w których strzelił 167 bramek oraz zanotował 72 asysty.

Nowego kontraktu z ekipą z województwa małopolskiego nie podpisze z kolei Rafał Pietrzak. Dwukrotny reprezentant Polski cieszył się nie tak dawno bardzo dużym zainteresowaniem ze strony czołowych ektraklasowych klubów, ale sam był zdecydowany na realizację zagranicznego transferu lub pozostanie w Krakowie. Z obu tych rzeczy nic nie wyszło i teraz boczny obrońca może mieć olbrzymi problem ze znalezieniem nowego pracodawcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy