OFICJALNIE: Paweł Golański w LKS-ie Różyca

OFICJALNIE: Paweł Golański w LKS-ie Różyca fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: LKS Różyca

Paweł Golański będzie występował w łódzkiej klasie okręgowej.

Golański postanowił wrócić do gry za sprawą zasilenia szeregów LKS-u Różyca, który w nadchodzących miesiącach będzie walczył o uzyskanie dobrego wyniku jako beniaminek łódzkiej klasy okręgowej, gdzie za przeciwników ma między innymi rezerwy Widzewa Łódź.

37-latek dał się w przeszłości poznać z bardzo dobrej strony jako gracz takich klubów jak ŁKS Łódź, Korona Kielce czy FCSB (dawna Steaua Bukareszt). Na koncie ma 177 występów w Ekstraklasie (11 goli, 30 asyst). Z rumuńskim zespołem rywalizował w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy.

Za sprawą dobrej postawy prezentowanej na polskich i europejskich boiskach otrzymał szansę pokazania się w narodowych barwach. W sumie rozegrał czternaście spotkań dla reprezentacji „Biało-Czerwonych” i wziął z nią udział w Mistrzostwach Europy w 2008 roku.

Golański skończył grać w piłkę na profesjonalnym poziomie w Chojniczance Chojnice w 2017 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy