Oficjalnie: Pedersen z nowym kontraktem

Oficjalnie: Pedersen z nowym kontraktem
Redakcja
Redakcja
Źródło: Blackburn Rovers

Skrzydłowy Blackurn Rovers, Marten Gamst Pedersen, zakończył spekulacje na temat jego przyszłości podpisując nowy, 4-letni kontrakt z klubem.<br><br> Norwegowi umowa wygasała tego lata i dużo mówiło się o ty(...)

Skrzydłowy Blackurn Rovers, Marten Gamst Pedersen, zakończył spekulacje na temat jego przyszłości podpisując nowy, 4-letni kontrakt z klubem.

Norwegowi umowa wygasała tego lata i dużo mówiło się o tym, że może zmienić barwy klubowe.

Lewonożny zawodnik uważany jest za jednego z najlepszych w drużynie, a słowa, które powiedział w wywiadzie na pewno ucieszyły kibiców Blackburn:
"Blackburn to od zawsze mój pierwszy wybór. Mamy zjednoczony zespół, świetne zarządzanie i genialnych fanów."

Pedersen przyszedł do Blackurn z Tromso w 2004 roku za 1.5 miliona funtów.
Więcej na temat: Anglia Oficjalnie

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy